Super razmere za smučarijo v Podnu. Mi smo smučali skozi Žleb v fajn pršiču, tudi proti Svačici je zgledalo super. Obiska je bilo ogromno, tako v hribih kot pri Podnarju. Več fotk na TurnaRit.si
***pico216.73.217.64(0)5791403 (3210205,210,2580988)5887677 (3332601,66,2555010)razmere.e-gora.si