Včeraj smo se pa po Veliki planini potepali. Sonček in megla sta se pridno izmenjavala med sabo. Snega ni ravno v izobilju, je pa super za smučat. Pa planina je kljub delavniku kar dobro obiskana. Vera
---gora216.73.217.64(2)5795207 (3211954,210,2583043)5891420 (3334324,66,2557030)razmere.e-gora.si