Včeraj smo se pa po Veliki planini potepali. Sonček in megla sta se pridno izmenjavala med sabo. Snega ni ravno v izobilju, je pa super za smučat. Pa planina je kljub delavniku kar dobro obiskana. Vera
***pico216.73.217.64(0)5795035 (3212269,210,2582556)5891253 (3334636,66,2556551)razmere.e-gora.si