Ko smo prišli na planino mi je nekaj manjkalo - koča! Tista lepa velika. Menda je pogorela do tal. Sneg na soncu že južen, v senci pa še vedno suh. Z vrha zvoženo skoraj kot na smučišču. Še en lep dan na snegu :) Vera
---gora216.73.217.64(7)5790692 (3209450,210,2581032)5886976 (3331857,66,2555053)razmere.e-gora.si