Pri Podnarju je dobre pol metra snega in z višino narašča. Za kako užitkarsko smuko je bilo snega enostavno preveč; verjetno bi bila s ploharcami drugačna izkušnja. Ampak tudi po cesti je prav luštno šlo.
***pico216.73.217.64(0)5793825 (3211682,210,2581933)5890054 (3334055,66,2555933)razmere.e-gora.si