Kamere so kazale jasnino tako da izbor ni bil slab , slabo je bilo ko je mene po 3 tedenski na pol virozi mal zmanjkalo in nisva šla višje čeprov je bla smuka špica ....nekaj krplarjev smučarjev pa ravno pran navala ni bilo ...
***pico216.73.217.64(0)5797623 (3213496,210,2583917)5893745 (3335792,66,2557887)razmere.e-gora.si