Kamere so kazale jasnino tako da izbor ni bil slab , slabo je bilo ko je mene po 3 tedenski na pol virozi mal zmanjkalo in nisva šla višje čeprov je bla smuka špica ....nekaj krplarjev smučarjev pa ravno pran navala ni bilo ...
---gora216.73.217.64(7)5796281 (3212759,210,2583312)5892474 (3335114,66,2557294)razmere.e-gora.si