Če koga zamika it proti Svačici (iz Podna) odsvetujem, ker je preko celotne grape ogromna plazovina, ki se neha malo pred osrednjim balvanom. Tudi v grapi pod Palcem je v spodnjem delu grape sama plazovina.Obe strani "zaenkrat" neužitni.
---gora216.73.217.64(2)5790898 (3209450,210,2581238)5887175 (3331857,66,2555252)razmere.e-gora.si