Smučišče je zaprto, tako da je obiskovalcev malo, snega pa dovolj za nekajkratni spust po večini prog. Vreme je bilo danes sončno, tako da je bil sneg, razen v senci, ponekod že precej namočen. Slike pa povedo več kot tistoč besed :-)
---gora216.73.217.64(1)5797811 (3213475,210,2584126)5893927 (3335774,66,2558087)razmere.e-gora.si