Včeraj smo smučali z vrha Böses Weibl. Smučarija po 20 celca v zgornji polovici je bila super, v spodnji polovici nekaj telovadbe. Prismučali smo do avta na zadnjem ovinku pred Lucknerhausom. Več fotk na TurnaRit.si
***pico216.73.217.64(0)5793829 (3211686,210,2581933)5890058 (3334059,66,2555933)razmere.e-gora.si