Pozdravljeni!Sem bi v včeraj okrcan,da nisem letos se nc objavi.Vceraj smo imeli globalno segrevanje-meter novega na Kredarici in mraz pod Kozolcem,da je Aleš se svojo DILO reskirov,ala mu vera.L.p.pa varen turnih koga,če se bo kdo se stilu.Igor
***pico216.73.217.64(0)5791221 (3210023,210,2580988)5887496 (3332420,66,2555010)razmere.e-gora.si