Če se po jutru dan pozna,bo letošnja sezona super.Ampak jutri spet dež,tako da je bilo treba pršič zvoziti danes. Začne in konča se pri avtu.Zgoraj snega veliko,nekoliko slabše smučanje je bilo v sredini zaradi difuze,po smučišču pa spet lepo.
***pico216.73.217.64(0)5790981 (3209783,210,2580988)5887262 (3332186,66,2555010)razmere.e-gora.si