Prvega sva se z Gregorjem za dobro jutro ogrela z vzponom na Krvavec in si, po vražje trdi progi, pomagala celo s srenači. Na vrhu sva bila hkrati s prvimi smučarji, ki so si se tja pripeljali s sedežnico. Smučanje je bilo »kratko a sladko«.
***pico216.73.217.64(0)5790217 (3209421,210,2580586)5886528 (3331830,66,2554632)razmere.e-gora.si