Včeraj smo bili na Mangartu. Z avtom smo se pripeljali do zadnjega tunela. Snega ni več veliko. Zimska smer z Italjansko varianto je bila za silo še zvezna. Smučarija pa fejst trda. Več fotk na TurnaRit.si
***pico216.73.217.64(0)5790972 (3209774,210,2580988)5887253 (3332177,66,2555010)razmere.e-gora.si