Danes z Matjažem od Doma Pristava -Javorniški rovt na Ptičji vrh.Cesta ugodna za sankanje in smučanje.Vreme ohoho in sploh ni da ni.S neg v osojah lepo predelan in le paziti je treba na naklonino.Golica je res gola.Uživala v lepi panoram in družbi.
---gora216.73.217.64(0)5789310 (3208389,210,2580711)5885632 (3330811,66,2554755)razmere.e-gora.si