Danes z Matjažem od Doma Pristava -Javorniški rovt na Ptičji vrh.Cesta ugodna za sankanje in smučanje.Vreme ohoho in sploh ni da ni.S neg v osojah lepo predelan in le paziti je treba na naklonino.Golica je res gola.Uživala v lepi panoram in družbi.
***pico216.73.217.64(0)5789586 (3208790,210,2580586)5885902 (3331204,66,2554632)razmere.e-gora.si