V soboto smo bili na Dobraču iz Heiligengeist-a. Spust je vršnem delu v glavnem mogoče samo po cesti ker je spihano. Po smučišču je najboljše bilo po zelo trdi progi, zunaj nje pa je bila presmučana skorja.
---gora216.73.217.64(1)5789335 (3208389,210,2580736)5885657 (3330811,66,2554780)razmere.e-gora.si