Ko je bilo danes rečeno " Janez ustav , gor piha " smo šli gor. Popoldanska , veter se je ustavil, idilično, sneg odjenjan. Kratko slatko- imamo privilegij, nekateri ga nimajo. Še enkrat SREČNO !
---gora216.73.217.64(5)5789575 (3208389,210,2580976)5885876 (3330811,66,2554999)razmere.e-gora.si