Od Podarja sem se v družbi mnogih isto mislečih povzpel na Kosmatico.Snega je res dovolj,pa na uni strani tunela tudi brez vetra,kar za našo stran nebi rekel.Bil je pravi pršič,po cesti pa brezskrbno zavijanje.
---gora216.73.217.64(1)5788902 (3208127,210,2580565)5885228 (3330551,66,2554611)razmere.e-gora.si