Triangel (Gabro, 10.01.2026)
Na platoju mravljišče pleha, a kaj drugega lahko pričakuješ, če greš v soboto dopoldan na Ljubelj. Glede na to, da nimam rezervnih-šodr dilc, me je mal stiskalo, kakšen davek bo plačala masa, pa recimo, da ni prehudega. Za hojo je seveda čisto v redu, super, nekaj frišno zapadlega snega (cca 10 cm), naredi lepo zimsko kuliso. Smučišče Triangla ob iznajdljivosti in sreči, lahko prešmučaš brez škrtanja, celo nekaj zavojev po deviškem puhcu se je dalo narediti. Od koče dol po cesti, kr gre, ne bom kritiziral,že zaradi tega, ker je bil sicer zelo lep dan. Na koncu dol, pa raje žrebajte, al dilce na hrbet ali resk resk. Skratka lep dan in pozdrav vsem kolegom, še posebno sokrajanoma Matjažu in Miru-Čehu.

|