Pomanjkanje snega ? Kaj pa obratno? Preveč snega! Ponoči ga je zapadlo neverjetno veliko. Snežilo je še ves dan in to pri -11 st. Razmere so bile ekstremne in smuka na meji možnega, padec prepovedan. Ni šale. Kakšnen dan!
---gora216.73.217.64(9)5789558 (3208389,210,2580959)5885860 (3330811,66,2554983)razmere.e-gora.si