Mah, glih toliko da nekaj napišem. Vidim, da so na Snežaku velikooo bolj pridni. V soboto je bila fajn smuka na Ljubelju. Od parkinga pa do vrha brez praske, na plazu smuka odlična. Ravno prav trdo, z vrha pa sem odsmučal po levi varianti. Ponovil sem dvakrat, že zaradi tega, ker menda v teh dneh prihajajo čist previsoke temperature v naše kraje:"Ni dab govoru". Uživajte kjerkoli že ste. Lp, Samo