V Žabnici na zgornjem parkingu romarske poti iz avta stopim na smuči in brez prekinitev odromam na Višarje.Kljub spomladanskim temperaturam sneg po poti ostaja trd pomrznjen, vendar je danes šlo brez težav in brez srenačev. Navzdol do avta pa po smučišču, ravno tako po dobrih smučarskih razmerah.Čeprav "samo" Višarje, sploh ni bilo slabo.