Lani sem 6.10. na Krvavcu začel turno sezono 2025/26, danes pa po 44.turnih dnevih na snegu ravno tako na Krvavcu za nekaj časa zaključujem sezono in odhajam na bolniški dopust.Težko je oditi iz prizorišča, saj začeli so se najlepši turni dnevi, ampak, zdravje je na prvem mestu, vse ostalo bo počakalo.Držite pesti, da se do meseca maja sestavim in zaključim sezono kot je treba, ... na Kolnbreinu.
lpm