Super razmere za smučarijo v Podnu. Mi smo smučali skozi Žleb v fajn pršiču, tudi proti Svačici je zgledalo super. Obiska je bilo ogromno, tako v hribih kot pri Podnarju. Več fotk na TurnaRit.si
---gora216.73.217.64(3)5793864 (3211113,210,2582541)5890090 (3333489,66,2556535)razmere.e-gora.si