Včeraj smo se pa po Veliki planini potepali. Sonček in megla sta se pridno izmenjavala med sabo. Snega ni ravno v izobilju, je pa super za smučat. Pa planina je kljub delavniku kar dobro obiskana. Vera
---gora216.73.217.64(6)5796286 (3212759,210,2583317)5892478 (3335114,66,2557298)razmere.e-gora.si