Ker je bilo v ponedeljek na Begunjščici fajn, sva naredila bolj nočno ponovitev in z lučko gre še bolj krasno, razmere pa še boljše kot dan prej. Da bo Peter lažje dokazal svojo hipotezo, bodo najini zapisi vedno krajši ;) Ocena je simbolična in morda ne odraža dejanskega stanja.
---gora216.73.217.64(4)5792275 (3210395,210,2581670)5888523 (3332783,66,2555674)razmere.e-gora.si