Pri Podnarju je dobre pol metra snega in z višino narašča. Za kako užitkarsko smuko je bilo snega enostavno preveč; verjetno bi bila s ploharcami drugačna izkušnja. Ampak tudi po cesti je prav luštno šlo.
---gora216.73.217.64(5)5796669 (3212759,210,2583700)5892856 (3335114,66,2557676)razmere.e-gora.si