Kamere so kazale jasnino tako da izbor ni bil slab , slabo je bilo ko je mene po 3 tedenski na pol virozi mal zmanjkalo in nisva šla višje čeprov je bla smuka špica ....nekaj krplarjev smučarjev pa ravno pran navala ni bilo ...
---gora216.73.217.64(9)5797619 (3213475,210,2583934)5893744 (3335774,66,2557904)razmere.e-gora.si