Smučišče je zaprto, tako da je obiskovalcev malo, snega pa dovolj za nekajkratni spust po večini prog. Vreme je bilo danes sončno, tako da je bil sneg, razen v senci, ponekod že precej namočen. Slike pa povedo več kot tistoč besed :-)
---gora216.73.216.115(0)5765398 (3195246,210,2569942)5862391 (3318095,66,2544230)razmere.e-gora.si