Včeraj smo smučali z vrha Böses Weibl. Smučarija po 20 celca v zgornji polovici je bila super, v spodnji polovici nekaj telovadbe. Prismučali smo do avta na zadnjem ovinku pred Lucknerhausom. Več fotk na TurnaRit.si
---gora216.73.217.64(2)5795126 (3211954,210,2582962)5891343 (3334324,66,2556953)razmere.e-gora.si