Pozdravljeni!Sem bi v včeraj okrcan,da nisem letos se nc objavi.Vceraj smo imeli globalno segrevanje-meter novega na Kredarici in mraz pod Kozolcem,da je Aleš se svojo DILO reskirov,ala mu vera.L.p.pa varen turnih koga,če se bo kdo se stilu.Igor
***pico216.73.217.64(9)5794899 (3212133,210,2582556)5891118 (3334501,66,2556551)razmere.e-gora.si