Včeraj smo smučali z Johannisberga. Snega je tudi tu precej. Imeli smo super razmere za smuko – z vrha smo se pognali ob 9:30. S parimi prekinitvami smo se pridričali do tunelov na Gamswegu – zadnji 3 tuneli so še zaprti. Več fotk na TurnaRit.si
***pico216.73.217.64(4)5796438 (3212917,210,2583311)5892626 (3335267,66,2557293)razmere.e-gora.si