Če se po jutru dan pozna,bo letošnja sezona super.Ampak jutri spet dež,tako da je bilo treba pršič zvoziti danes. Začne in konča se pri avtu.Zgoraj snega veliko,nekoliko slabše smučanje je bilo v sredini zaradi difuze,po smučišču pa spet lepo.
***pico216.73.217.64(5)5792325 (3210734,210,2581381)5888576 (3333117,66,2555393)razmere.e-gora.si