Prvega sva se z Gregorjem za dobro jutro ogrela z vzponom na Krvavec in si, po vražje trdi progi, pomagala celo s srenači. Na vrhu sva bila hkrati s prvimi smučarji, ki so si se tja pripeljali s sedežnico. Smučanje je bilo »kratko a sladko«.
---gora216.73.217.64(9)5790995 (3209450,210,2581335)5887270 (3331857,66,2555347)razmere.e-gora.si