Včeraj smo bili na Mangartu. Z avtom smo se pripeljali do zadnjega tunela. Snega ni več veliko. Zimska smer z Italjansko varianto je bila za silo še zvezna. Smučarija pa fejst trda. Več fotk na TurnaRit.si
***pico216.73.217.64(6)5792071 (3210480,210,2581381)5888326 (3332867,66,2555393)razmere.e-gora.si