Danes z Matjažem od Doma Pristava -Javorniški rovt na Ptičji vrh.Cesta ugodna za sankanje in smučanje.Vreme ohoho in sploh ni da ni.S neg v osojah lepo predelan in le paziti je treba na naklonino.Golica je res gola.Uživala v lepi panoram in družbi.
---gora216.73.216.115(0)5772275 (3198929,210,2573136)5869101 (3321654,66,2547381)razmere.e-gora.si