V soboto smo bili na Dobraču iz Heiligengeist-a. Spust je vršnem delu v glavnem mogoče samo po cesti ker je spihano. Po smučišču je najboljše bilo po zelo trdi progi, zunaj nje pa je bila presmučana skorja.
---gora216.73.217.64(1)5790679 (3209450,210,2581019)5886963 (3331857,66,2555040)razmere.e-gora.si