Ko je bilo danes rečeno " Janez ustav , gor piha " smo šli gor. Popoldanska , veter se je ustavil, idilično, sneg odjenjan. Kratko slatko- imamo privilegij, nekateri ga nimajo. Še enkrat SREČNO !
***pico216.73.217.64(1)5792012 (3210421,210,2581381)5888267 (3332808,66,2555393)razmere.e-gora.si