Od Podarja sem se v družbi mnogih isto mislečih povzpel na Kosmatico.Snega je res dovolj,pa na uni strani tunela tudi brez vetra,kar za našo stran nebi rekel.Bil je pravi pršič,po cesti pa brezskrbno zavijanje.
---gora216.73.217.64(1)5789381 (3208389,210,2580782)5885693 (3330811,66,2554816)razmere.e-gora.si