Pomanjkanje snega ? Kaj pa obratno? Preveč snega! Ponoči ga je zapadlo neverjetno veliko. Snežilo je še ves dan in to pri -11 st. Razmere so bile ekstremne in smuka na meji možnega, padec prepovedan. Ni šale. Kakšnen dan!
***pico216.73.217.64(2)5793749 (3211606,210,2581933)5889979 (3333980,66,2555933)razmere.e-gora.si