Pomanjkanje snega ? Kaj pa obratno? Preveč snega! Ponoči ga je zapadlo neverjetno veliko. Snežilo je še ves dan in to pri -11 st. Razmere so bile ekstremne in smuka na meji možnega, padec prepovedan. Ni šale. Kakšnen dan!
***pico216.73.217.64(4)5792388 (3210797,210,2581381)5888638 (3333179,66,2555393)razmere.e-gora.si